Dominika Kowalska

Polecam z całego serca. Pan Rafał to właściwa osoba na właściwym miejscu. Nasze zdjęcia ślubne wyszły idealnie. Lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecamy!

Dworek na Długiej

Rafał to fotograf z pasją! W pełni angażuje się w swoją pracę, dba o każdy szczegół, a to przekłada się na efekt zdjęć. Jego ujęcia niosą ze sobą potężny ładunek emocji: radość, szczęście i wzruszenie. Potrafi uchwycić najlepsze momenty w niesamowity, a zarazem naturalny sposób, jednocześnie będąc "niewidzialnym”

Patrycja & Marek

Wynajęliśmy Pana Rafała już po raz trzeci, dlatego z czystym sumieniem gorąco polecamy.
Sesje ciążowe, z chrzcin, możemy powiedzieć pełen profesjonalizm, zdjęcia przepiękne
i realizacja mega szybka. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Weronika & Artur

Polecam z czystym sumieniem! 😍Sesja narzeczenska rewelacja, już nie możemy się doczekać ślubnej 🤭
Zdjęcia z sesji mieliśmy już na drugi dzień!

Dawid & Ewelina

Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania. Już po zapoznaniu się z portfolio spodziewaliśmy się wysokiej jakości, ale urzekły nas momenty, które udało się uchwycić, a których jako para młoda nie udało się nam zauważyć. Polecamy !

Aga Trojanowska

Bardzo polecam, profesjonalne podejście z pełnym zaangażowaniem, fantastyczne zdjęcia tworzone z pasją.
Dostaliśmy bardzo dużo pięknych zdjęć "nie pozowanych", gdzie były uchwycone cudowne, niepowtarzalne chwile
i emocje. Bardzo dziękujemy za uwiecznienie ważnych dla nas momentów w tej formie. 😊
Pozowane zdjęcia potrafi chyba każdy, ale fotografowanie "incognito" z odpowiednim wyczuciem chwili to już nie.
Pan Rafał posiada tę umiejętność.

Tomasz Korczak

Jeśli ktoś myśli że jest niefotogeniczny, to ekipa Blade Photo zmieni to niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki 😁

Paweł Maciejewski

Pełne profesjonalizmu podejście do każdej sytuacji, w której Rafał ma wykonać zdjęcia. Każdy detal, szczegół omówiony, doprecyzowany i zaplanowany wcześniej. Niezwykle skrupulatny i wymagający wobec siebie. Nie zadawala się byle-jakością swoich zdjęć, jak i swojej pasji-fachu fotografowania. Korzystałem dwukrotnie z usług Blade Photo i na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

Iwona Stefaniak
dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce


Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce współpracuje z Rafałem Donicą od kilku lat. Zrealizował dla nas wiele fotograficznych reportaży z koncertów, wernisaży wystaw, spotkań czy imprez plenerowych na terenie parku. Fotografował wiele razy duże wydarzenia kulturalne takie jak: Noc Muzeów, Dzień Kazimierza Pułaskiego czy Piknik historyczno-kulturalny Vivat Pułaski. Wykonał wiele plenerowych sesji fotograficznych na terenie zabytkowego parku, o każdej porze roku. Jest mistrzem reportażu, potrafi uchwycić jakże ulotną chwilę i to, co najważniejsze – emocje uczestników. Jest mistrzem pejzażu, zarówno przyrody jak i architektury. Potrafi zaskoczyć kadrem, wyborem tematu i zachwycić szczegółem. Każde Jego zdjęcie jest przemyślane. We współpracy jest profesjonalistą, którego mogę polecić każdemu.

Anna Ewa Regulska

Cała ekipa jest fantastyczna.Wysłucha, doradzi i podzieli się dobrą energią.
Reportaże są niepowtarzalne, pełne emocji. Polecam z całego sreca 😊❤️

Andrzej Zaręba

Reportaże z naszych bardzo różnorodnych działań, jakie realizujemy, w wykonaniu Blade Photo, to zawsze najwyższy poziom. Zawsze z niecierpliwością czekam (2-4 dni max) na efekt finalny (bo może do czegoś się doczepię ;) ale finał okazuje się zawsze taki, jaki chcę... relacja i emocje!!!
Polecam całą ekipę! Ważne - pytają i potrafią słuchać.

Patrycja Fabiańska

Super współpraca - polecam 😉jeśli szukacie nowoczesnych pełnych kolorowego życia zdjęć ze swojego Najważniejszego Dnia, to dobry wybór 😉zero stresu, Rafał jest naprawdę zabawny, więc w jego towarzystwie
będziecie się czuć jak z dobrym kumplem 😉

Marika & Mariusz

Polecam, zdjęcia z naszego ślubu i wesela zrobione pięknie, wszystkie prośby zostały wzięte pod uwagę, a współpraca od początku do końca była na najwyższym poziomie i w przemiłej atmosferze.

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
PlayPause
Slider

Referencje